KARROCA MARKETI

Shitet nga: MIFTARI-COMERCE 28 Mar 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
OFROJME SASI TE MADHE TE KARROCAVE SI DHE RAFTE TE NDRYSHME PER MARKETE,DEPO ETJ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim