Peshore Elektronike per Markete.

Shitet nga: 20 Pri 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Bejm Shitjen e peshoreve si dhe Servisim e tyre

Peshore Elektronike per markete me kapacitet 6 kg 15 kg 30 kg
Mund te mermorojn deri 250 artikuj
Punojn ne temperature -10°C ~ +40°C
Bateri deri ne 40h
Shkalla e saktesis III
Peshoret jan te Certefikar dhe te aprovuara nga Metrologja e Kosoves (AMK)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim