RENOVIME E BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi Dje 06:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
KRYEJM KETO PUNE

BEJM RENOVIMINE BENESAVE SI DHE RREEGULLUMIN E TYRE IZOLIMIN ME STIROPOR RREGULLIMEN E ShTEPIJAVE MBRENDA DHE JASHTE I KRYEJM TE GJITHA DEKORIMET GIPSI STIROPORI AMSTRONG KNAUF GLET LAJM NE KETE NR 044-854-578 DHE 044-257-561 FLM PE R MIR KUPTIM NGJYRA LAMINAT RYME
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim