Bejme instalimin e Rrymes dhe Riparimin ne Objek..

Shitet nga: Toni 15 Dhj 06:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
Bejme Instalimin e Rrymes si dhe Riparimin
Objekteve,Shtepive,Banesave,Lokaleve
Me Tradit Shume Vjeqare ne tere Kosoven
Elektro instalus TONI
044 - 307 - 341-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim