Punim hekuri (gilindera dyer mbuloja etj )

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: punim hekuri 14 Krr 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
shiko ketu i ki te gjitha te dhenat si dhe foto te ndryshme......
https://www.facebook.com/PunimHekuri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim