Bejm rregullimin e oborreve me kocka

Shitet nga: Mifail kastrati 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejm rregullimin e oborreve ne menyr profesionale me pervoj shum vjeqare ne Gjermani dhe Kosov...
per më shum info kontaktoni ne Nr tel 044254613...
Viber 049-623-383
Firma "KOPSHTI" Damanek me pronar Mifail Kastrati...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim