Bejme rregullimin e oborreve tuaja

Shitet nga: Besi Com Sot 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejme frezimin,livrimin e arave me kultivator mbjelljen e barit,rrafshimin e dheut korrjen e barit e shum e shum rregullime tjera.qmimet jon te arsyshme per qdo kontakt lajmrohuni ne viber:045/412/563 ose 044/827/110.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim