Punime me kultivator mbjelljen e barit etj

Shitet nga: Besi Dje 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejm frezimin dhe livrimin e arave me kultivator me qmime te arsyshme Gjitheashtu bejm edhe mbjelljen e barit ,rrafshimin e dheut,mbjelljen e pishave,korrjen e barit e shum e shum rregullime tjera.
Per qdo senn lajmrohuni ne viber: 045/412/563 ose 044/827/110
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim