Zerim Dj Dhe TENDA me qera

Shitet nga: Egzon Sot 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Për dasma
Zerim me qera per ahengje te ndryshme


gjithashtu kemi tenda karrika tavolina me qera
049 633 978
045 644 620 {24h ONLINE}

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim