Punime te ndryshme

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besi Com Sot 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejme rregullimin e oborreve tuaj si:frezimin e dheut,rrafshimin,mbjelljen e barit,pishave,luleve si dhe zbukurime tjera oborri. Gjitheashtu Bejme edhe ndertime te Vogla si :Tualete te jashtme me madhsi te ndryshme,ndertimin e garazhdave me qelsa ndore,ndertimin e dhomave per bagazhimin e gjerave te ndryshme e shum rregullime te tjera. Per qdo informate kontaktoni ne viber 37745412563 ose 044827110
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim