Bëjmë eliminimin e bubashvabave

Shitet nga: Muja Dje 01:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Të tjera
Bejme eliminimin e bubashvabave me garancion, me praparate ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta pa pasur nevoj ta leshoni hapsiren ku jetoni, punoni pra; banesen, shtepin, lokalin etj. Qmime te volitshme.
Gjithashtu ofrojm preparatet per largimin - eliminimin e mizave, mickojave, milingonave (bubrecave), bubashvabave pra; insekteve fluturuese dhe zvarritese. Te gjitha produktet jan ekologjike te licencuara te pademshme per ambientin dhe me aroma te kendshme.

Tel: 044 220 260 viber

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim