Elektro Instal (instalime elektrike

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.Sh. Musa electro-therm Sot 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Të tjera
. Na kontaktoni:

Kryejme:
- Instalime elektrike.
- Instalimin e nxemjes qendrore.
- Instalimin e ujit dhe kanalizimit.

044 447 885
049 273 117
Viber: +377 44 447 885
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim