Japim karriga dhe tavolina me qira si dhe tenda

Shitet nga: Ahmet 20 Qer 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Të tjera
Japim karriga dhe tavolina me qira si dhe tenda ( shatora ). Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen ne numrin e telefonit 044 198 450 049 198 450.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim