Rregullimi i oborreve me kubza te betonit (kocka)

Shitet nga: AMERI Dje 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Të tjera
bejm montimin e kubzav te betonit dhe ngjeshjen e temelav rregullimi i parqev ejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim