Tenda dhe karrika me nxemje FUSH KOSOV 044 904 994

Shitet nga: kema 21 Maj 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Të tjera
ofrojm ne sherbin tenda me nxemje karrika dhe tavolina. tendat jon shum moderne per ket koh dhe stabile per shi ose era , tel 044 904 994
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim