Tenda shatora .DIMROR . FUSH KOSOV

Shitet nga: kema Sot 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Të tjera
ofrojm ne sherbin tenda karrika dhe tavolina. tendat jon shum moderne per ket koh dhe stabile per shi ose era , tel 044 904 994
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim