NDROJM SHTOFIN E TENDAVE KLASIKE TE DIELLIT

Shitet nga: lulzim 12 Gsh 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
NQOFSE KENI TEND QE I PUNON MEKANIZMI POR SHTOFI ESHTE PRISHUR APO VJETRUAR NE BEJME NDRIMIN E SHTOFIT 15 EURO METRA KATROR,KEMI 120 LLOJE TE SHTOFIT AKRIL SPECIAL PER TENDA.NDRIMI BEHET PER 3 DERI 4 DITE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFEIONALIZMIN TONE.
TEL044 148 991 DHE 049 148 991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim