SHES MAQINEN E ULLUKVE TE SISTEMIT AMERIKAN

Shitet nga: safet 09 Nën 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 200 EUR   8 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Shes maqinen e ardhur nga amerika qe prodhon ulluk shum te hishum
Punon perfekt
Ulluk qe i prodhon si ne foto me posht
Baj ndrrim edhe me kerr
Per informata me komtaktoni
044-952-959
dhe ne viber
+377-44-952-959
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim