Nargile (Shisha) dhe gjitha paisjet percjellese!

Shitet nga: Dyqani "ROZA" 23 Tet 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
Shisha me shumic dhe pakic,mbi 100 lloje.

Kemi gjitha paisjet percjellse te shisheve!

Gjindemi ne Fushe Kosove ,perball Postes,

Dyqani "ROZA"
JU MIRPRESUM
Kont:045929292
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim