100 PAL SYZA BEJ EDHE NDRRIM NESE ME KONVENON

Shitet nga: xxx 21 Sht 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
SHES RRETH 100 PAL SYZA qmimi 1.50
kontakto prej ores 8 deri 22milaimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim