Fito iphone 6 dhe internet falas

Shitet nga: IPko 17 Mar 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pershendetje i/e nderuar per te gjith ju qe perdorni telefonin mobile Ipko, Ofert e veqant per te gjith ju te moshes me shume se 45 vjet dergo sms ne numrin 50900 me kodin B9J4X dhe fitoni 500MB internet dhe futuni ne loj per te fituar iphone 6.
Faleminderit.

Ipko
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim