Kufje (degjuese) per Iphone 6+ original treja

Shitet nga: .. 29 Pri 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Jan origjinale me garancion te paperdorura te ardhura nga Gjermania me telefon po un si perdori per ket arsye i shes shihen dhe ne foto vulat
Kontakti viber +38649703533
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim