Digital MEDION 13.0 mgpx ndrrim me iphone

Shitet nga: .. 11 Dhj 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Fotoaparate
Esht ngjendje trregullt posedon te gjitha kabllat per kompjuter me lidh me tw cdn 2 bateria si dhe mbushesin e bateris i ardhur nga gjermania fotot i bon si me qen apatat profesional
+38649703533
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim