Foto Gjirime me Kran HD per Dasma Ahenge Familjare

Shitet nga: Rrahman 17 Tet 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Fotoaparate
Bejm foto dhe gjirime Profesionale me staf te kualifikuar per
Gjirime me kran
Fotografi
Montazh
Audio
Video
Photo shuting
Bejm gjirime dhe foto Full HD me kualitet te lart ne ter Kosoven sipas Kerkeses tuaj,
Ejani dhe binduni me sherbimet tona

Contakt 044 804 874 049 804 874
tagg: gjirime xhirime , dasma, foto, photo, kamerman , fotograf , kanagjegj , syneti , fejes , martes, photoshot, kamer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim