Abonim - Reshare - Server - Nline -Cline paypal ok

Shitet nga: sayed mohamed mahmoud rashdan 13 Dhj 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Bejm abonimin e te gjitha reciverave me interrnet brenda dhe jasht kosoves me te gjitha kanalet televizive

Ofrojm shitjen e te gjitha llojeve te reciverve dhe te gjitha paisjet satelitore si: FlyBox HD , Tring HD , Amiko HD , Alma HD , GoldenMediaHD , Mini GoldenMediaHD , Next&NextStarHD etj... Keto recivera kan edhe nje gje shume te mire, mund te Abonohen dhe lexojn qfardo Karte si Digitalb,TringDigital si dhe te gjitha llojet e kartave i pranon, si dhe mund te perdoret si Dream box mund ta mbushni pa kurfar problemi me shume kanale meqe eshte Full HD rreth 4000 programe si Diglitalb ( Digi GOLD Full ), Tring, Skyde, SkyIT, SkyUK, Jsc Sport, Digital+, Canal France, HD+, Digi TV, NOVA etj etj. Sport mbi 50 kanale, Si dhe posedoj te gjtiha Softweret sa i perket ketyre reciverave. GoldenMedia CLASIC Eshte paisje shume e vogel gje qe mund te fshihet mbrapa tv, nuk ka nevoje te shifet meqe ka nje mini buton qe vnohet kudo ne skaj apo afer tv per ti dhene sinjal telekomandes ,E perkryer. Sa i perket Paisjes 1 vite garancion !!!!!! (Nuk garantojme sa i perkent problemeve qe vien nga rryma por veten ne paisje). Vertete ja vlen nje reciver i tille . Reciverat funcionojne edhe jashte shtetit kudo ne bote. Specifikat me hollesisht i gjeni me poshte. Technical specifications: • 1 x Conax CA • WI-FI support • Full HD • Youtube & Youporn support • Powerfull Video support (Divx,Xvid,MKV,WMV,AVI etc...) • 1 x USB for Personal-Video-Recording (PVR), MP3 , JPEG as well as software update • HDMI 1.3 output • RJ45 Ethernet port • RS 232 interface for software and channel list update • Standby < 0,5 Watt power consumption • Video resolution 1080p,1080i, 720p, 576p, 480p, 576i, 480i • User optimized, multilingual OSD menu • Zoom function • Automatic channel search • Blind-scan function Qmimet te jashtezakonshme te lira per te gjithe reciveret me sistem CCCAM,qe abonohen sikur Dreamboxi per Tring dhe Digjitalb per vetem 5 euro ne muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim