Bandasha per fw golf 4-5 pasat Goma te reja dimrit

Shitet nga: Dini 17 Gsh 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandasha per golf 4-5 pasat fellne
Bandasha per opel 14 col
bandash 16 per pasat 3 c golf 5 audi etj qmim 80 euro
Opel aster
Goma te reja viti 2016 dubelstar model
175-56-14 32 euro
195-65-15 - 35 euro
205-55-16- 37 euro cop

Ky qmim pa montim
049 258 152 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim