Fellne 14-15-16-17 dhe modele te reja 2017

Shitet nga: Dini 23 Sht 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne te modeleve te ndryshme per fw opel
Audi pasat merdeses
Fellnet jan te ardhura nga gjermania

Fellnet gjinden te pompa Dini Petrol ne sllatin te rrethi i Aeroportit

Koha e thirrjeve 08:00-21:00

049 258 152 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim