Fellne 15 urgjent shiten

Shitet nga: Fellne 15 24 Mar 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   180 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne15 me guma ne gjendje te mire..bojn per vw,fiat,opel,alfa etj
044 950 963 & +386 49 223 870 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim