Fellne 16" Borbet

Shitet nga: Fellne 21 Krr 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 16" Borbet me goma 215/40/16
te ardhura nga zvicra me 4 bira i bojn veturave
Ford , Audi etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim