Fellne 16 opel aster zafir corsa ME GOMA

Shitet nga: Dini Sot 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per opel zafir aster corsa

Fellnet ja te mira nuk jon te lakuara
Te ardhura nga Gjermanija
049 258 152 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim