Fellne 17 coll - fellne modele 2017 te reja

Shitet nga: Dini Sot 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne per golf 5 pasat touran
Fellnet jan te ardhura nga gjermania
Qmimi pa goma 200 me goma 280

Fellne model te 2017 per fw audi
049 258 152
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim