Fellne 17 coll golf 5 pasat touran ME GOMA TE REJ

Shitet nga: Dini Dje 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne per golf 5 pasat touran
Fellnet jan te ardhura nga gjermania
Qmimi pa goma 200

dy copa goma jon te reja 2016 dy jon te perdorta
049 258 152
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim