Fellne 17 golf 5 -pasat - audi me goma

Shitet nga: Dini Dje 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne per golf 5 pasat touran
Fellnet jan te ardhura nga gjermania

Fellne model te 2017 per fw audi
049 258 152
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim