Fellne per honda dhe shoverlet si dhe kerre tjera

Shitet nga: Driton 16 Pri 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per honda,mazda, shoverlet , honday , tojota , dhe per të gjitha kerre tjera të japanit janë te ardhura nga zvicrra jan 225/40 ZR 18 me gjith goma të reja të verës , fellnet jan të modelit të ri si dhe jan shum të bukura dhe jan shum pak të perdorura, dhe rrin shum bukur në vetur. Nr.kontaktus si dhe viber 044468584
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim