GOMA 195/65/15

Shitet nga: nehati 15 Jan 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMA PER VW GOLF 4/5/6 BEJN EDHE PER TJERA

QMIMI : 260.€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim