Goma & fellne

Shitet nga: besnik 15 Tet 03:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma trea dhe perdorne prej numrit 10 deri 22 te gjitha marka michilin continetal donlop goodjear etje. thi gjitha vin prej zvicrres me kualitet te mir dhe profil tmir. gjindemi ne sllatin per ball gjamis tre para se hi ne rrug ajroprtiti viber +41762008540
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim