fellne per golf 4 / 3 dhe audi

Shitet nga: besnik 28 Shk 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan ardh nga zvicrra nipar jan 17 nipar jan 15 dhe nipar jan 15 per golf 3 dhe per audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim