Radio cd kaset per golf 4 me zhanzher 6 cd

Shitet nga: Privat 04 Nën 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes orginal radio per golf 4 bora polo lupo passat
me 1 cd dhe me 6 cd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim