auto pjes golf 4 tdi 3 te kuqe

Shitet nga: 03 Nën 01:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Te gjitha pjest per golf 4 tdi me njo te kuqe .e dy te kuqe dhe me tri te kuqe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim