Blow off valve ( pjes per vetura tuning)

Shitet nga: blow off 19 Jan 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   40 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Të tjera
Shes Blow off valve e re e pa perdorur

Zakonisht perdoret te veturat TURBO BENXIN dhe leshon nje zhurme shum interesante

Tuning , gara ,pjese , sport

te interesuarit edhe ne viber 049 853 835
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim