IVECO

Shitet nga: Remi 26 Sht 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamjonet Iveko , viti 1991, 2.5 Dizell i plot me nje motorr shum tmir me dhez gjys qelsi shum gjendje te mir si dhe ne karaseri shum i rujtun , dimenzionet e prekolices 3m gjatsija , 2.10 gjersia, Regjistrim deri me 28.07.2016 per ma shum informata tel. 045490743 dhe 044363172
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim