Iveco dupllokabinn 96

Shitet nga: Ilir 10 Mar 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet iveco duppllo kabin per 7 persona e ardhur nga gjermania ne gjendje te mir teknike

Gomat i ka te reja komplet te vendosura ne gjermani

Viti eshte 96

Homologimin e ka te krym

4.50 cm prokolicenn te gjat

Bajm ndrrimNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim