Kamion shtojer

Shitet nga: ali 09 Pri 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni shtojer osht ne gjendje te rregullt,kiper osht ne 3 anet ,per me shum thirr ne numrin.

Viber (+38644948124)
(044948124)
(045898124)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim