Renault Master T35 dci

Shitet nga: reno 18 Shk 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Renault
Renault Master T35 dci oshte ne gjendje perfekte isapo ardhur nga zvicra me servis te kryer. posedon klim gjama me rrym navigacion cd-player eka edhe vebaston te gjitha keto funksionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim