Mercedes 709

Shitet nga: shaip 10 Nën 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
mercedes 709d i qlajmruar ne gjendeje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim