Kombi opel movano

Shitet nga: krenari 08 Dhj 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Movano
Shes ose nderroj Kombin Opel Movano Maxi viti 2003, 2.2 Disel ne gjendje shume te mire, me homologim dhe dogan te paguar

beje ndrrim me vetur te vogel, shtoj pare per vetur ma te shtrejtqmimi 4200 euro
044700710
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim