Shitet Bageri Libehrr 901

Shitet nga: ali 11 Krr 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bagerin libehrr 901,ne gjendje te rregullt me goma, ka dy lug
ndrrim i mundshum me minibager deri ne 3.5t.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim