Sterpikse 440 litra 8metra

Shitet nga: AGRO HEKTARI 07 Nën 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

475 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Pjesët rezerve
Shitet sterpiksja e re me kapacitet 440 litra dhe 8 metra kraht.


gjindemi ne sllatin te rrethi i airoportit

kontaktoni viber +37745530038
049627333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim