Energji solare Efiqente

Shitet nga: Energo-Agro Sot 01:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 620 EUR   1 800 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Të tjera
Bëjm shitjen dhe montimin e Panelave solare ne gjithë teritorin e R.Kosovës Sistem 1KW, 1.5KW, 2.0Kw, 3.0Kw, 3.5KW etj sipas nevojes per Serra dhe ferma
Kontakti 045225455
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim