Energji solare për Serra dhe Ferma

Shitet nga: Energo-Agro 19 Jan 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Të tjera
Bëjm shitjen dhe montimin e Panelave solare ne gjithë teritorin e R.Kosovës Sistem 1KW, 1.5KW, 2.0Kw, 3.0Kw, 3.5KW etj sipas nevojes per Serra dhe ferma
Kontakti 045114422
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim